Moestuudio Must Luik — Tallinna kõige mitmekülgsem kostüümilaenutus

Astu sisse meie maagilisse maailma, kus leidub sobivaid kostüüme igale maitsele ja stiilile alates lihtsatest vabrikukostüümidest kuni autentsete vormirõivaste ja ajastukostüümideni välja. Meie valik ei jäta sind kunagi hätta.

ETTEVÕTTEST

Astume üheskoos kostüümide maailma — avasta, koge ja naudi Musta Luige võlu!

Moestuudio Must Luik sündis 1995. aasta suvel Segasumma Suvila lastelaagrit korraldades. Laager tegutses kokku 14 aastat, kasvades selle ajaga niivõrd suureks, et suutis pakkuda sisukat ja lõbusat suvepuhkust tuhandetele lastele.

1995. aasta sügisel asutati erahuvikool Moestuudio Must Luik, mis tegutses ühtejutti kokku kümme aastat. Koolis õpetati lastele ja noortele kauneid kunste ning pakuti lavakogemust arvukatel suurtel etendustel.

2003. aasta sügisel avas Must Luik oma kostüümilaenutuse, mis oligi firma arengu loogiline jätk, sest laod olid moestuudio ja lastelaagri esinemiskostüüme täis. 

Moestuudio Must Luik looja on Tähte Luik ja peadisainer Merle Kappel. Valdav osa kostüüme on olnudki nende disainitud ja valmistatud. Kollektsioone täiendatakse ja uuendatakse pidevalt.

2021. aastal pärast pikka ja ebamäärast koroonaaega oli kostüümilaenutuse saatus lahtine: kas jätkata või mitte? Sama aasta sügisel vahetas kostüümilaenutus omanikku ja firmast sai pereäri. Väikeses kollektiivis tehakse endiselt kõike entusiasmiga ning peamine eesmärk on rahulolev klient.